Rustik Atölye - Dekorasyonda Eşsiz Tasarım

Dekorasyonda Eşsiz Tasarım Dispenserleriyle: Rustik Atölye

Eşsiz tasarımları seviyor ve dekorasyonunuzu bu tarz tasarımlarla tamamlamayı düşünüyorsanız Rustik Atölye ile tanışın. Rustik Atölye döküm borular kullanarak, tamamen el işçiliğiyle birbirinden farklı tasarımlar ortaya koyuyor. Bu tasarımların ihtiyaç ürünü olarak kullanılan tarafı ise dispenser olmaları. Rustik Atölye’nin tasarladığı çoğu dispenser aynı zamanda Rustik Atölye ampulünü de üzerinde taşıyor, aydınlatıcı bir dekor olarak da kullanılabiliyor.

Rustik Atölye - Saksafoncu

Rustik Atölye ürünlerinizi dekorasyonunuzu tamamlamak için kullanmayı planlıyorsanız, özellikle akışın önemli olduğu ev dekorasyonunun ilk girişinde bej veya gri gibi renklere sadık kalın. Böylece sarsıcı geçişleri Rustik Dekoratif İçki Dağıtıcı/Bar gibi ürünlerle yapabilirsiniz. Güzel bir otel lobisini ele aldığınızda, mobilyalar, davetkar bir şekilde düzenlenmiştir. Rustik Atölye dispenserlerini de benzer bir yakınlık içerisinde dekorasyonunuzu tamamlayacak şekilde dengeli yerleştirmeniz aydınlatma sağlayan Rustik Atölye dispenserlerinin ışığını dengeli bir şekilde yayacaktır. Böylelikle tasarım ürününüz istediğiniz dikkati üzerine toplayacak ya da vurgu yapmak istediğiniz bölgeyi özel olarak aydınlatmanıza yarayacaktır. Rustik Atölye dispenserlerini duvarınıza göre ölçeklendirdiğiniz bir resmin önünde kullanabilirsiniz. Evinizde bir bar bulunuyorsa burası Rustik Atölye tasarımlarının kendini gösterebilmesi için en uygun konum olacaktır. Her odanın toplamda en az 3 çeşit aydınlatması olmalıdır: 


1- Genel aydınlatma sağlayan ve genellikle tavan armatürlerinden gelen ortam aydınlatması, 2- Mutfak ya da bir okuma köşesi için görev aydınlatması ve

3- Rustik Atölye Dispenserleri gibi tasarım ürünleriyle sağlayabileceğiniz dekoratif olan vurgu, sanat eseri aydınlatması. 


Evinizi yeni baştan tasarlıyorsanız rahat bir okuma noktası kurun. Tek başınıza eğlenmek ya da gevşemek için mükemmel kumaş ve şekillere sahip mobilyaları stratejik olarak seçin. Bu alanda rustik tasarım ürünlerin yerini de kolaylıkla bulacaksınız. Dekorasyon yaparken evinizin hiçbir alanında siyah boyadan da korkmamanızı öneriyoruz. Yatak odasında kullanabileceğiniz açık bir siyah tonu, daha farklı ve açık bir renkle asla elde edemeyeceğiniz kadar özel ve samimi hissettirir. Böyle alanlarda rustik tasarımlar kullanmanız ortamın enerjisini yükseltir. Rustik Atölye dispenserlerinin rengiyle de bu ortamda uyum yakalayabilirsiniz. Dekorasyonda en önemli seçimlerden biri perde seçimidir. Doğru perdeyi seçebilirseniz ortamdaki tüm cazibeyi bu perdeyle yakalayabilirsiniz. Özellikle eğlenceli bir desenle farklı tonlar deneyebilirsiniz. Küçük ışıklandırmalarla küçük aydınlatmaların yarattığı etkide olduğu gibi perde de küçük desenler kullanmak tasarımınızı güzelleştirebilir. Her evin bir giriş yolu vardır, eğer yoksa da bu ortaya çıkarılmalıdır. Bu giriş yolu üzerinde Rustik Atölye dispenserleri ile orjinal bir hava yaratabilirsiniz. Rustik Atölye dispenserlerinin avantajı bir yandan güzel bir ortam aydınlatması sağlıyor olmalarıdır. Rustik ürünler ortamda sıcaklık ve boyut yaratan dokulara sahiptir. Davetkar bir ortam için doğadan ilham alınan bu tasarımlara mutlaka tasarladığınız ortamın bir köşesinde yer vermelisiniz. Dekorasyon yaparken duvarlarınızı boş bırakmayın. Rustik Atölye ürünü olan Rustik Dekoratif İçki Dağıtıcı/Bar ile duvarınızda dikkat çekici bir odak noktası bulabilirsiniz. Gitar Duvar Aydınlatması ya da Ejderha Duvar Aydınlatması’nı da dekorasyonunuza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Duvarınızın yarısını açık yarısını koyu bir renge boyayarak nötr iki ton seçin. Bu seçmiş olduğunuz duvar aydınlatmasını daha göz alıcı bir hale sokacaktır. Bir odayı tek başına parlatacak bir şey varsa bu da bir aydınlatma armatürüdür. 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.