Hediyelik Ahşap Ürünler

Hediyelik Ahşap Ürünler

Hediyelik Ahşap Ürünlerin her birinde emek vardır. Tek tek yontulmuş üzerine çalışılmış zanaat ürünleri olan ahşap ürünler bir hediye olarak da çok anlamlıdır. Birçok insan bu nedenle birbirine hediye olarak ahşap ürünler vermeyi tercih eder. Anlamlı ve el işçiliğiyle göz kamaştıran ahşap ürünlerin tercih edilmesi bizlerin de bu konu üzerine çalışmasında büyük katkısı oldu.  

ahşap hediyelik eşya

Rustik Atölye birçok ahşap ürün imal etmektedir. Bu ürünlerden bazılarına örnek verecek olursak; Rustik Şişe Sandığı, Biralık, Kitap Bekçisi, Ejderha Tasarım Duvar Aydınlatması gibi ürünleri örnek gösterebiliriz. Ayrıca Rustik Atölye’nin en çok sevilen ürünleri olan dispenserlerde de ahşap oldukça büyük bir rol oynamaktadır. Rustik Atölye her ürününe ahşap bir dokunuş yapıyor. Rustik Şişe Sandığı tasarımının ahşap ile tamamlanmış olmasının sebebi birçok ahşap meraklısı insanın mobilyalarında ve evinin her köşesinde ahşap tercih ediyor olması. Ahşap modası hiçbir zaman sonu geçmeyecek bir gelenek. Ahşabın ahşapla uyumunun yarattığı görüntüyü de çok iyi bildiğimizden Rustik Şişe Sandığı’nın evinizin en güzel köşesinde yerini aldığında sizi ne kadar mutlu edeceğini de çok iyi biliyoruz. Biralık da diğer ürünlerimiz gibi ahşap mobilyalara uyum sağlayabilecek bir tasarımdır. Çok pratik bir ürün olan biralık keyif akşamlarınızda koltuğunuzun üzerinde güvenli bir biçimde yerini alarak şık bir sehpa görevini görmüş olur. Yiyecek ve bira için ayrı bölümleri bulunan ürün hem mobilya uyumu hem de konforlu kullanımıyla oldukça fazla tercih ediliyor. Bu ürünün içerisinde açacak ve kaplar da mevcuttur.

Ahşap ağırlıklı bir ortam hayal ettiğinizde aklınıza güzel bir kütüphane görüntüsü de geliyor olmalı. Bizler ahşabın en çok yakıştığı kütüphane tasarımlarını çok seviyoruz. Buna yönelik olarak da kütüphanelerinizde kullanabileceğiniz Kitap Bekçisi isminde bir tasarımımız bulunuyor. Bu tasarımla hem kütüphanenizde belli alanları aydınlatarak vurgulayabilir, hem de ahşap olmasıyla kütüphanenizde bir uyum yakayabilirsiniz. En çok tercih edilen ve genel olarak hediye olarak verilen tasarımlarımızdan Ejderha Tasarım Duvar Aydınlatması, ahşap ile ortaya konmuş en başarılı ürünlerimizden bir tanesi. Bu ürün masif çam ağacıyla yapılabilecek ahşap ürünler kategorisindeki en gösterişli ürünlerimizden. Bu ürünümüze benzer şekilde tasarladığımız Gitar Tasarım Duvar Aydınlatması müzikseverlere ya da bir bar konseptine yakışacak bir ahşap üründür. Hediyelik ahşap ürünlerimiz sadece bu saydıklarımızla sınırlı değildir. Tüm ürünlerimizde kişiselleştirilebilir seçeneği mevcut olduğundan, bu eskimeyen ahşap modasını siz de kendinize ya da sevdiklerinize uygun olacak şekilde bizden talep ederek şekillendirin. 

Ahşap, diğer materyallere göre insan bedenine çok daha uyumlu ve sağlıklı bir malzemedir. Ahşap masalar, tablolar, dolaplar vs. birçok eşya herhangi bir dikkatsizlik durumunda bizlere çok daha az zarar verirler. Ahşabın mermer, cam gibi malzemelerle yapılmış olan ürünlere kıyasla sağlıklı bir ev dekorasyonuna çok daha uyumlu bir materyal olduğunu söyleyebiliriz. Geçmişten bugüne, kendi kültürümüze de oturmuş o etnik yapıyı dekorasyonlarımızda modernizmle karıştırarak kullanabileceğimiz en uygun malzeme yine ahşap olacaktır. Tarihi dokuyu ve geri dönüşümü destekleyen birçok tasarımcı ahşabı en iyi şekilde işleyerek bugün isteyebileceğimiz ve sevebileceğimiz hale getiriyor. Işığın ve ahşap mobilyaların yarattığı atmosferi de es geçemeyiz. Rustik Atölye ahşap ürünlerinde göz yormayan ve ahşabı ön plana çıkartan bir aydınlatma tercih ediyoruz. Boyut olarak size zorluk çıkartmayacak ve hediye olarak en iyi tercih olabilecek ahşap hediyelik ürünlerimize mutlaka bir göz atmanızı öneriyoruz. Ahşabın eskimeyen güzelliğini yansıtan anlamlı hediyeler vermek istiyorsanız biz sizler için tasarladık. 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.