Biz Kimiz?

Durmuş Yalçınkaya


Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi mezunu olan Durmuş Yalçınkaya, 2020 yılında RusticDesignTR'yi kurdu. Mobilya endüstrisinde başarı elde etti ve dünya genelinde 70'ten fazla ülkeye satış yapıyor. Yenilikçi ve küresel bir vizyona sahip.


Ali Altuğ


Sakarya'da 1980 yılında doğan Ali Altuğ, elektrik teknisyeni ve girişimcidir. Sakarya Üniversitesi Elektrik Fakültesi'nden mezun oldu. Şu anda RusticDesignTR ve bağlı kuruluşlarının kurucu ortağı, tasarımcısı ve üreticisi olarak görev yapıyor.


Ali Yasin Çetin


E-ticarette uzmanlaşmış dijital pazarlama uzmanı olan Ali Yasin Çetin, RusticDesignTR, Lampenser, StiffRock ve ScarLighting için online platformları yönetiyor. Facebook doğrulanmış dijital pazarlama uzmanıdır. Marka iletişimi ve müşteri etkileşimi için reklam tasarımları yapar.

 

Göksu Songür Özmenli


22.08.1994 tarihinde doğan Göksu Songür Özmenli, Çukurova Üniversitesi'nden Edebiyat alanında mezun oldu. Ömür boyu öğrenmeye inanan, bilgisini yenilikçi bir yaklaşımla birleştiren biridir. Grafik tasarım konusunda tutkulu bir doğa tutkunu olarak bilinir.


Emir Han Özmenli


1997 yılında doğan Emir Han Özmenli, Rus Dili ve Edebiyatı alanında İstanbul Üniversitesi mezunudur. Profesyonel fotoğrafçılık ve düzenleme konularında uzmandır. Doğanın güzelliği ve ruhuna tutkun birisidir. Meraklı bir zihne sahip yaratıcı bir hikaye anlatıcısıdır.


Serkan Yusufoğlu


1997 yılında doğan Serkan Yusufoğlu, dinamik bir üretici ve ürün yaratıcısıdır. Ayrıntılara titizlikle dikkat ederek bileşenleri ustalıkla birleştirir ve zanaatını sergiler. Tutkusu ve hızlı tempolu yaklaşımı benzersiz eserlere yol açar.

Sinan Yusufoğlu


1995 yılında doğan Sinan Yusufoğlu, yetenekli bir zanaatkâr ve yenilikçi bir yaratıcıdır. Titiz bir hassasiyetle sanatsal vizyonunu özenle hayata geçirir. Tutkulu ve kararlı olan Sinan'ın dinamik yaklaşımı büyüleyici eserler ortaya çıkarır.