Ödeme ve Teslimat

Banka/Kredi kartı ile online ödeme

Banka/Kredi kartı ile ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak IYZICO sanal pos kullanıyoruz. Sitemiz SSL sertifikalı olup kart bilgileriniz Rustik Atölye ile paylaşılmaz ve saklanamaz. Siparişinizi oluştururken IYZICO ile öde seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.

Online ödemelerinizde tüm kredi kartlarında geçerli 2,3,6,9,12 ay taksit seçeneklerinden yararlanın.

Havale/EFT ile ödeme

Havale/EFT yolu ile ödemelerinizi tüm ürünlerde geçerli %5 indirim fırsatı ile gerçekleştirin.

Havale/EFT ile ödeme için siparişinizi oluştururken Havale/EFT seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen E-Mail’deki adımları takip edip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Teslimat/Kargo

Ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra onay maili tarafınıza iletilecektir.

Siparişleriniz

 Lampenser veya demir ağırlıklı ürünlerde: 1-7 iş günü (hafta sonları atölyemiz çalışmamaktadır)

Ahşap ürünlerde: 15 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Havale/EFT ve Online Ödeme yolu ile gerçekleştirilen siparişlerde yurt içi tüm gönderimleriniz ücretsizdir. 

Yurtiçi kargo ile anlaşmalı olup siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından sms ile bilgilendirme sağlanacaktır.

 

Kargo teslim tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. 

Kargo teslim tutanağı imzalanıp teslim alınan ürün/ürünlerin  hasarsız, sağlam olduğu yasa gereği tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

 

İstanbul içi aynı gün teslimat

İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneğiyle saat 17.00'a kadar verilen siparişleri Banabikurye ile aynı gün müşterilerimize ulaştırıyoruz. Pazar günleri ve saat 17.00'dan sonra verilen siparişlerin teslimatı bir sonraki gün gerçekleşecektir. Siparişinizi oluştururken İstanbul içi aynı gün teslimat seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.

Aynı gün teslimat seçeneği için ekstra ücret alınmaktadır. Aynı gün teslimat sipariş tutarınızı Havale/EFT seçenekleri ile %5 indirimli ödeyebilirsiniz.

 *Aynı gün teslimat seçeneği, geçerli olduğu ürünlerde, kargo yöntemi seçme ekranında otomatik aktif olacaktır.