Ödeme ve Teslimat

Banka/Kredi kartı ile online ödeme

Banka/Kredi kartı ile ödemelerinizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme altyapısı olarak IYZICO sanal pos kullanıyoruz. Sitemiz SSL sertifikalı olup kart bilgileriniz Rustik Atölye ile paylaşılmaz ve saklanamaz. Siparişinizi oluştururken IYZICO ile öde seçeneğini işaretleyip siparişinizi tamamlayın.

Online ödemelerinizde tüm kredi kartlarında geçerli 2,3,6,9,12 ay taksit seçeneklerinden yararlanın.

Havale/EFT ile ödeme

Havale/EFT yolu ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Havale/EFT ile ödeme için siparişinizi oluştururken Havale/EFT seçeneğini işaretledikten iki adım sonraki aşamada ödemeyi yapmanız gereken Iban bilgilerinin bulunduğu ekrana gelebilirsiniz. Siparişinizi tamamladıktan sonra tarafınıza iletilen e-mail’deki adımları da takip edip ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Teslimat/Kargo

Ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra onay maili tarafınıza iletilecektir.

Siparişleriniz;

Ahşap ağırlıklı ürünlerde 2-7 iş günü,

Demir ağırlıklı ürünlerde ise 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

(Hafta sonları atölyemiz çalışmamaktadır.) 

Havale/EFT veya Online Ödeme yolu ile gerçekleştirilen siparişlerde tüm yurt içi gönderimler ücretsizdir.

Firmamız Yurtiçi Kargo ile anlaşmalı olup, siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-mail, dağıtıma çıktığında sms ile bilgilendirme sağlanacaktır.

Kargo teslim tutanağını imzalamadan önce kargo paketinizin taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kargo paketinizde herhangi bir nedenden dolayı hasar var ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kargonuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürün / ürünler derhal gönderilecektir. 

Kargo teslim tutanağı imzalanıp teslim alınan ürün/ürünlerin hasarsız, sağlam olduğu yasa gereği tarafınızca kabul edilmiş sayılmaktadır.

Durmuş Yalçınkaya

Durmuş Yalçınkaya, 2020 yılında Rustik Atölye'yi ekibiyle beraber kurdu. Mobilya endüstrisinde elde ettiği başarıyla dünya genelinde 70'ten fazla ülkeye ihracat yapıyor. Yenilikçi ve küresel bir vizyona sahip olan işletmeci ve markanın kurucu ortağı olan Durmuş operasyonel faaliyetlerin yürütülmesi ve ekibin yönetiminde karar alıcı ve uygulayıcı pozisyonda bulunuyor.

Ali Altuğ

Ali Altuğ, elektrik teknisyeni ve girişimcidir. Rustik Atölye ve alt markalarının kurucu ortağı, ürün tasarımcısı ve üreticisi olarak görev hem sahada hem de masada karar alıcı ve uygulayıcı pozisyonda bulunuyor.

Ali Yasin Çetin

Markanın e-ticaret ve dijital pazarlama yöneticisi olan Ali Yasin Çetin; sosyal medya içerikleri yaratma, reklam kreatifleri oluşturma, kullanıcı deneyimini arttırmak adına web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında gerekli güncellemeleri yaparken proaktif pazarlama stratejileri geliştirme gibi görevlerde rol alıyor.

Serkan Yusufoğlu

1997 yılında doğan Serkan Yusufoğlu, dinamik bir üretici ve ürün yaratıcısıdır. Ayrıntılara titizlikle dikkat ederek bileşenleri ustalıkla birleştirir ve zanaatını sergiler. Tutkusu ve hızlı tempolu yaklaşımı benzersiz eserlere yol açar.

Sinan Yusufoğlu

1995 yılında doğan Sinan Yusufoğlu, yetenekli bir zanaatkâr ve yenilikçi bir yaratıcıdır. Titiz bir hassasiyetle sanatsal vizyonunu özenle hayata geçirir. Tutkulu ve kararlı olan Sinan'ın dinamik yaklaşımı büyüleyici eserler ortaya çıkarır.

Emir Han Özmenli

Emir Han Özmenli, markanın ürün fotoğrafları ve video çekimlerini yetenekli prodüksiyonel kabiliyetleriyle yürütmektedir.

Göksu Songür Özmenli

Göksu Songür Özmenli, grafik tasarım konusunda profesyonel içerikler çıkartarak markalaşma sürecinde aktif rol oynar.