Minimal Ofis Dekorasyonu

Minimal Ofis Dekorasyonu

Minimal Ofis Dekorasyonunda Bilmeniz Gerekenler


Her ofisin kendine has bir tarzı olmalıdır. Ofisinize verdiğiniz önem, işinize gösterdiğiniz özenin ve yaptığınız işteki kalitenin bir parçası olarak görülür. İyi bir izlenim için ofisinize apayrı bir hava katacak olan Rustik Atölye tasarımlarını her köşede kullanmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Ofis dekorasyonu hem ofis çalışanlarının ruh halini hem de müşterilerinizin size bakış açısını belirleyecek bir etkendir. Rustik ve Minimal dekorasyonu birleştirebilmek iki altın kuralınız olmalıdır.

 

minimal ofis dekorasyonu

 

Her rengin bir anlamı vardır ve renkler insan psikolojisini büyük oranda etkiler. Görsel bir çağda yaşadığımızı göz önünde bulundurursak ofis dekorasyonunda tercih ettiğiniz renkler dışarıdan bakan bir gözle ele alındığında birçok anlam çıkarılabilir şekilde seçilmiş olmalıdır. Minimal ofis dekorasyonları için semboller büyük önem taşırlar. Her sembolün içerdiği anlam dışarıdan bakan gözlere bir şeyler söylüyor olacağı için bu semboller özenle ve abartılmadan minimal bir ölçüde kullanılmalıdır.

 

Rustik Atölye tasarımlarının her birinde verilen mesaj açıkça belli olacak şekilde kullanılmıştır.

 ofis dekorasyonu

Tasarım kullanılan malzemelerle dikkat çekerken, ne ifade ettiğini de açıkça belli edecek şekilde dizayn edilmiştir. Minimal ofis dekorasyonuna uygun olabilecek birçok ofis dekorasyonunu Rustik Atölye’de bulabilirsiniz. Rustik Atölye ürünlerinde tasarım ve ışığın uyumu büyük bir hassasiyetle planlanarak kurgulanmıştır. Tasarımın önüne geçmeyecek bir ışık ve ışığı kapatmayacak bir tasarım ofisinize yapabileceğiniz minimal şık bir dokunuş sağlar. Ofis dekorasyonunda sadelik önemlidir fakat bu sadeliğin içinde minimal ve bazı noktalara vurgu yapılmış olması göz dolduracak bir konsept yaratmanıza yardımcı olur. Sade bir ofis dekorasyonunda minimal objeleri dengeli olacak bir şekilde yerleştirirseniz bu, ofisten daha çok verim almanızı sağlar. Gerek çalışanlar gerekse müşteriler daha hızlı bir şekilde motive olur ve ofiste vakit geçirmek konusunda daha istekli hissederler.

 

Minimal ofis dekorasyonları ortamın daha ferah bir görünüme ulaşması açısından önemlidir.

Ofis içerisindeki ürünlerin doğal materyallerden üretilmiş olması pozitif bir etki yaratacaktır. Rustik Atölye tasarımlarının tamamında bu göz önünde bulundurularak üretim yapılmıştır. Ofisinizin ruhunu Rustik Atölye tasarımlarıyla tamamlamak ofis dekorasyonunu tamamlamak için büyük bir yardımcı olabilir. Klasik, modern, bohem, retro ve daha birçok tarzın içine Rustik Atölye malzemesinin farkıyla tasarlanmış ürünleri eklediğinizde dekorasyonunuzu tamamlamış hissedeceksiniz. Ofis dekorasyonunda gereksiz şatafatlı ve renkli ürünler tercih etmektense daha minimal ürünlere yer vermelisiniz. Minimal olan tasarımlar merak uyandırır ve herkes tarafından inceleyip, çözme ihtiyacı doğurur. Rustik Atölye tasarımlarının tesisat boruları ile tamamlanmış olması ekstra merak uyandıran bir konudur.

 

Minimal ofis dekorasyonu için oldukça tamamlayıcı olan ve Rustik Atölye tarafından üretilen Savaşçı Tasarım Viski/Rakı Musluğu/ Masa Lambası, Rustik Tasarım Kitap Bekçisi, İtfaiyeci Tasarım Viski/Rakı Musluğu, Steampunk Masa/ Gece Lambası, Vintage Masa Lambası gibi birçok tasarımı minimal ofis dekorasyonunda kullanabilirsiniz. Ofisinizin inandığı doğruları ve amaçları sembol eden minimal tasarımları ofisinizin içerisine uyumlu bir şekilde yerleştirmek bu amaçları hem size ve çalışanlarınıza hatırlatır, hem müşterilerinize bu amaçları doğrudan yansıtır hem de şık ve göz alıcı Rustik Atölye tasarımlarıyla ofisinize farklı bir hava katar.

Karmaşadan ve abartıdan uzak minimal tasarımlarla ofisinize farklı bir ruh katın.

Ofis dekorasyonunuzu yaparken tercihinizi minimal tasarımlardan yana kullanarak hem motivasyonu hem de şıklığı aynı anda yakalayın. Bulunduğunuz ortamın ışığını, tarzını, mobilyalarını minimal bir ölçüde tutarsanız daha başarılı bir dekorasyon elde etmiş olursunuz. Rustik Atölye’nin minimal tasarımlarına göz atın ve bu tasarımları dekorasyonunuzda kullanmanın tadını çıkartırken bir yandan tüm gözleri ve ilgiyi üzerinize toplayın. 

Bloga dön

Yorum yapın

Yorumların yayınlanabilmesi için onaylanması gerektiğini lütfen unutmayın.