BİZ KİMİZ ?

Rustik Atölye, mobilya ve dekoratif aydınlatma sektörüne yeni bir pencereden bakmayı amaç edinen, müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutan, tasarımda mükemmeliyetçi ve özgün, üretimde hassas, malzemede kaliteli ve seçici, tasarım ve üretim becerisi yüksek, ürünlerini müşterilerine en uygun fiyatlar dahilinde problemsiz şekilde ulaştırmayı hedefleyen bir zanaat markasıdır.

Günümüz seri üretim mantığı içerisinde geleneksel yöntemler ile üretimin hiçbir aşamasında makine kullanmadan el üretimini benimsedik. Ürünleri kullanan her kişiyi el işçiliğinin benzersiz doğası ile buluşturmayı istedik.

Rustik, klasik veya modern; ürettiğimiz her ürün, desen ve doku bakımından ayırt edici izler taşıyor. Doğal veya düz kenarlı masif masa, ünite, konsol, dresuar, sehpa, saksılık ve kitaplık gibi iç mekan mobilyalarının yanı sıra lambader ve lamba gibi aydınlatma aksesuarlarını da özenle tasarlıyor, her ürün için hassasiyetle seçilen kaliteli malzemeleri sizler için işliyoruz. Uzun ömürlülük ve dayanıklılık Rustik Atölye ürünlerinin en önemli özelliklerinden. Rustik Atölye ürünlerinin ardışık nesiller tarafından kullanılabileceğini bilmek bizi mutlu ediyor.

Müşteri servisimiz ile ürün tesliminden kullanımına kadar her aşamada mobilya sahiplerine destek veriyoruz.