HTML sitemap for blogs

Blogs

Durmuş Yalçınkaya

Durmuş Yalçınkaya, 2020 yılında Rustik Atölye'yi ekibiyle beraber kurdu. Mobilya endüstrisinde elde ettiği başarıyla dünya genelinde 70'ten fazla ülkeye ihracat yapıyor. Yenilikçi ve küresel bir vizyona sahip olan işletmeci ve markanın kurucu ortağı olan Durmuş operasyonel faaliyetlerin yürütülmesi ve ekibin yönetiminde karar alıcı ve uygulayıcı pozisyonda bulunuyor.

Ali Altuğ

Ali Altuğ, elektrik teknisyeni ve girişimcidir. Rustik Atölye ve alt markalarının kurucu ortağı, ürün tasarımcısı ve üreticisi olarak görev hem sahada hem de masada karar alıcı ve uygulayıcı pozisyonda bulunuyor.

Ali Yasin Çetin

Markanın e-ticaret ve dijital pazarlama yöneticisi olan Ali Yasin Çetin; sosyal medya içerikleri yaratma, reklam kreatifleri oluşturma, kullanıcı deneyimini arttırmak adına web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında gerekli güncellemeleri yaparken proaktif pazarlama stratejileri geliştirme gibi görevlerde rol alıyor.

Serkan Yusufoğlu

1997 yılında doğan Serkan Yusufoğlu, dinamik bir üretici ve ürün yaratıcısıdır. Ayrıntılara titizlikle dikkat ederek bileşenleri ustalıkla birleştirir ve zanaatını sergiler. Tutkusu ve hızlı tempolu yaklaşımı benzersiz eserlere yol açar.

Sinan Yusufoğlu

1995 yılında doğan Sinan Yusufoğlu, yetenekli bir zanaatkâr ve yenilikçi bir yaratıcıdır. Titiz bir hassasiyetle sanatsal vizyonunu özenle hayata geçirir. Tutkulu ve kararlı olan Sinan'ın dinamik yaklaşımı büyüleyici eserler ortaya çıkarır.

Emir Han Özmenli

Emir Han Özmenli, markanın ürün fotoğrafları ve video çekimlerini yetenekli prodüksiyonel kabiliyetleriyle yürütmektedir.

Göksu Songür Özmenli

Göksu Songür Özmenli, grafik tasarım konusunda profesyonel içerikler çıkartarak markalaşma sürecinde aktif rol oynar.